reklama

Svatební trendy slavných: Kdo měl šaty za miliony a kdo vypadal jako šedá myš

Kvůli pandemii bylo a bude letos svateb opravdu pomálu. Většina veselek se přesunula na příští rok, a to nejen kvůli strachu z nákazy, ale především kvůli tomu, aby novomanželé mohli svůj den sdílet s velkým počtem blízkých. Které hvězdy tohle neřešily a rozhodly se pro menší svatbu v době covidu? A co si nevěsty oblékly? Inspirujte se!

Boris Johnson a jeho v pořadí už třetí manželka Carrie Johnsonová, která je o 23 let mladší než britský premiér. Prohlédnout grafiku
Boris Johnson a jeho v pořadí už třetí manželka Carrie Johnsonová, která je o 23 let mladší než britský premiér. | Foto: ČTK

Letos moc svateb až na letní měsíce neproběhlo, i tak nějakou inspiraci nastávající nevěsty načerpat mohou. Ačkoliv koronavirová pandemie spoustu veselek zhatila a mnoho snoubenců muselo tento den plný radosti přesunout na příští rok, pár krásných svateb se i tak konalo.

Roli nevěsty si už užila například herečka a influencerka Nikol Štíbrová, ze zahraničních hvězd například vstoupila do svazku manželského zpěvačka Ariana Grandeová.

Které hvězdě to v bílém slušelo nejvíce? Podívejte se do naší galerie.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama