reklama

Romantické, intuitivní, mysteriózní. Jste se ve znamení Ryb? Tyto celebrity také

Lidé narození ve znamení Ryb jsou pro své okolí záhadou. Často je lze charakterizovat jako tiché a klidné, zato jsou obdařeni silnou intuicí a sklony k mysticismu. Své okolí okouzlují přitažlivým zjevem i nevypočitatelným chováním. Jste taky taková? A kdo jsou vaši soukmenovci z řad slavných osobností?

Hana Vagnerová Prohlédnout grafiku
Hana Vagnerová | Foto: Honza Mudra

Tajemné a neodolatelně ženské. Nekonečně citlivé a přitom ambiciózní. Konfliktům se snaží vyhýbat, ale za svým názorem si stojí. To je jen zlomek z toho, co se povídá o ženách ve znamení Ryb. Muži v něm narození jsou zase charakterizováni jako mimořádně charismatičtí, houževnatí, někteří je dokonce popisují jako muže ženských snů, který ty sny ale dokáže i pěkně zničit. A všem jedincům v tomto znamení je vlastní přitažlivý zevnějšek.

Není se asi proto čemu divit, že z řad českých celebrit se jako Ryby narodily nejen mnohé krásné a oblíbené herečky, ale také české modelky, kterým se povedlo dosáhnout světového úspěchu. Tento týden vstoupilo slunce do tohoto záhadami opředeného vodního znamení. Narodili jste se v něm také? Ztotožňujete se s jeho charakteristikami?

Na své soukmenovce z řad českých celebrit se můžete podívat do naší galerie.

reklama
reklama
reklama