reklama

Monika Leová prozradila, že se počurává. Nestydí se o tom mluvit

Problém, který trápí mnoho maminek, se nevyhnul ani bývalé modelce a moderátorce Monice Leové. Nejen že se o úniku moč nestydí mluvit, ale ještě si z něj trochu dělá legraci.

Foto: Profimedia.cz

Moderátorka Monika Leová je od letošního roku dvojnásobnou maminkou. A všechny radosti i starosti, které život se dvěma malými dětmi přináší, vtipně zaznamenává na svém instagramovém profilu. Tam se nebojí dotknout ani témat, která jsou pro mnoho ostatních tabu.

V minulosti si tak během krátkých vtipných videí dělala spolu s manželem Martinem Košínem legraci z toho, jak se po příchodu dětí změnil jejich intimní život. A v nejnovějším příspěvku se pustila do tématu úniku moči po porodu.

Přednedávnem manželé pořídili dětem velkou trampolínu, na které Leová ráda lenoší. Skákání si ale moc neužívá, a to z prostého důvodu, který zná celá řada žen. Při skoku se totiž lehce může stát, že dojde k nechtěnému úniku moči. Leová si z toho ale dělá legraci a na konci videa je jasně slyšet, jak říká, že je "celá mokrá". Vzápětí dodala, že i na tento problém existuje řešení. Tím je cvičení posilující svaly pánevního dna a v nejhorším případě i operace. Moderátorka si také dala závazek, že sama začne cvičit, aby si mohla hrátky s dětmi na trampolíně naplno užít. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama