reklama

Jan Tuna o seznámení s Nelou Boudovou. "U pavilonu opic na mě koukala jak na exponát"

Honza Dědek v nejnovějším díle své talkshow 7 pádů vyzpovídal Nelu Boudovou a Jana Tunu, kteří už rok tvoří pár. Herečka a moderátor se mimo jiné rozhovořili o svém netradičním seznámení. Premiérový díl odvysílá v úterý 1. března ve 21.35 TV Prima.

Foto: Teki Shine/FTV Prima

Herečku známou z mnoha televizních seriálů a moderátora, jenž byl posledních deset let tváří online pořadu A dost! o podvodech na spotřebitele, prý spojilo otužování. "Mě k otužování přiměla korona, protože mi chyběl společenský kontakt. Divadla byla zavřená. U klubovny otužilců u Vltavy se dělaly ohně. Scházeli jsme se tam a povídali si," vzpomíná na první společné konverzace Boudová.

"Poprvé jsme se ale potkali ve Dvoře Králové v pavilonu opic. Nela se na mě dívala, jako bych byl exponát," připomněl Tuna okamžik, kdy v severovýchodních Čechách moderoval pořad pro pěstounské rodiny, kam byla se svou dcerou pozvaná i Boudová.

"Pak jsme se rok neviděli a pak Honza točil nějakou reportáž o otužování a viděl na sociálních sítích, že se otužuju, a pak jsme se začali otužovat jako kamarádi. Otužovali jsme se takhle poměrně dost dlouho, než jsem pochopila, že mě tak trochu balí. Skoro půl roku," prozradila Boudová.

V nejnovějším díle 7 pádů Honzy Dědka, jenž bude mít premiéru 1. března na Primě, se dále objeví režisér Jan Svěrák, písničkář Michal Horák a lékař Jan Vojáček.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama