reklama

Ordinace se výjimečně vrací na Novu. Nabídne i postelovou scénu s primářem

Ordinace v růžové zahradě 2 se tento čtvrtek mimořádně vrátí na televizní obrazovky. Úspěšný seriál TV Nova před časem přešel pouze na placený kanál Voyo, nyní mohou diváci jednorázově nahlédnout do osudů svých oblíbených hrdinů i na neplacené stanici.

Foto: TV Nova

Ve čtvrtek 13. ledna se na televizní obrazovky vrátí oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Premiérový díl uvede Nova Gold. 

Na první pohled to vypadá, že se v osudech seriálových hrdinů nic nezměnilo, přesto na diváky pár novinek čeká. Primář Leoš Mára (Robert Jašków) se vrátí k alkoholu a jednoho rána ho překvapí, kde se probudí - v posteli své bývalé ženy Dariny.

"Natáčet postelové scény není zálibou snad žádného herce. Tentokrát jsme se však se štábem celkem bavili, takže se to dalo v pohodě zvládnout. Ocitnout se v posteli se svým seriálovým exmanželem je totiž spíš k smíchu, zvlášť když ho hraje Robert. S ním jsem normálně zvyklá se utkávat před kamerou slovně, nikoli fyzicky. Doufám, že se u naší 'erotické' scény stejně pobaví i diváci," komentuje zmíněnou scénu představitelka Dariny Mahulena Bočanová.

V seriálu se nově objeví také lékaři Sandra a Robert, které ztvární Sarah Haváčová a Daniel Tůma. V nové roli se v seriálu předvede také Martin Kraus a Pavla Dostálová. "Věřím, že nové obsazení diváky zaujme, všichni jsou talentovaní, dobře hrají a s Ordinací se rychle sžili," říká k novým seriálovým postavám kreativní producentka Simona Matásková.

Bojíme se dělat v angličtině chyby. Z ministrů mi bylo smutno, říká učitel Broňa | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama