reklama

Českému Kenovi porodila syna náhradní matka. Milovník plastik toužil být rodičem

Robert Paulat, který si vysloužil přezdívku český Ken, se dočkal vytouženého miminka, jež mu na svět přivedla náhradní matka. Po dítěti toužil více než dvacet let a nyní zažívá nejkrásnější chvíle svého života.

Foto: Profimedia.cz

Dvaačtyřicetiletý Robert Paulat, kterému se přezdívá český Ken, se konečně dočkal vytouženého dítěte, po němž toužil více než dvacet let. Syna Andrease mu na svět přivedla náhradní matka.

Příchod svého potomka si Paulat užíval se vším všudy. V den porodu fanoušky o všem informoval na svém Instagramu. "Jsem nejšťastnější táta na světě. 21:30, Andreas Paulat," napsal k prvnímu snímku s vysněným děťátkem. Následně sdílel fotografii z první noci se synem, který mu spal na hrudi. Novopečený tatínek nechyběl ani u porodu, kde také přestřihl pupeční šňůru. "Děkuji všem za krásná přání, gratulace a podporu. Jsme v pořádku a také děkuji za pozitivní přístup médií. S láskou Robert a Andreas," napsal na své stories

V České republice není stále zcela obvyklé využít služeb náhradní matky k odnošení dítěte, právě proto se rozhodl svůj příběh sdílet s ostatními. Inspirací k netradiční cestě zakládání rodiny byly Paulatovi USA, kde nějakou dobu žil. Tam možnost využívají nejen homosexuální, ale i heterosexuální páry, které nemohou počít přirozenou cestou. 

O své nové funkci tatínka pečlivě informoval na sociálních sítích. Nezapomněl ukázat připravený batoh do porodnice ani vybraný kočárek. "Moje láska už tady bude za chvilku. Prcku, bude to jízda," napsal k fotografii ze 7. července, na které byla náhradní matka ještě těhotná.

21 let za boj na Ukrajině: Je to přísný trest, ale zavařil si to sám, říká Soukup | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama