reklama

Mila Kunisová a Ashton Kutcher: Děti ani sebe denně nemyjeme, nemá to smysl

Mila Kunisová a Ashton Kutcher v podcastu řekli, že když byly jejich děti novorozenci, nekoupali je každý den. A sami mají ke sprše podobný přístup.

Mila Kunisová
Mila Kunisová | Foto: Shutterstock

"Když jsem měla děti, nemyla jsem je denně," přiznala herečka Mila Kunisová, která dabuje jednu z rolí v seriálu Family Guy. "Nebyla jsem ten rodič, který by furt koupal své novorozené dítě."

Třiačtyřicetiletý Kutcher, kterého si vzala v roce 2015, dodal: "Když na nich vidíte špínu, umyjte je. Jinak to nemá smysl."

Z herců v podcastu nakonec vypadlo, že ani sami příliš neholdují osobní hygieně a rozhodně se nesprchují každý den. "Denně si myju jen podpaží a rozkrok a nic jiného nikdy," prozradil Kutcher s tím, že si po tréninku ještě opláchne obličej vodou. 

Kunisová ho doplnila, že se obličej myje dvakrát denně.

"Obecně platí, že byste se neměli mýt každý den, protože tím vlastně snižujete normální obranné mechanismy kůže proti organismům a infekcím," citovala CNN profesorku epidemiologie Elaine Larsonovou z Kolumbijské univerzity. "Pokud se myjete příliš často a kůže se vám vysušuje, je pravděpodobnější, že budete přenášet choroboplodné zárodky a podobně."

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama