reklama

Který běloch chce, aby ho hrál černoch, a koho slavného by měl ztvárnit Chuck Norris

Životopisné filmy jsou divácky oblíbeným žánrem. Zpravidla se totiž točí jen o lidech se zajímavým osudem. Otázka "Kdo by vás měl hrát v životopisném filmu" tak jednoho potěší a ještě dává velký prostor fantazii. Co na ni odpověděly známé osobnosti?

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Když se herečky Millie Bobby Brownové ptali na její herecké plány, odpověděla, že by si ráda zahrála reálnou postavu, třeba Britney Spearsovou. Zpěvačku to kupodivu nepotěšilo: "Hej, kámo, já ale nejsem mrtvá," reagovala Britney.

Ne každý ale bere možnost, že se o něm natočí film, tak fatálně. Pro Noela Gallaghera, frontmana již neexistující kapely Oasis, je například vhodným kandidátem na představitele hlavní role v jeho životopisu Morgan Freeman. Nutno dodat, že tento oscarový herec je typově i věkově úplně jinde než Gallagher.

Gallagher tedy evidentně nelpí na vizuální podobnosti, zatímco třeba Dolly Partonová ano. Populární country zpěvačka si jednu ze svých kolegyň neuměla představit jakožto hlavní hrdinku svého životopisu, a to kvůli malým prsům dotyčné. Herečka ale Partonovou uklidnila, že si prsa samozřejmě vycpe. 

Další detaily a dvojice, z nichž jeden si vybral druhého, aby ho ztvárnil na filmovém plátně, najdete v naší galerii.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama