reklama

Marta Kubišová prodělala operaci. "Turné stíhám," ubezpečuje z nemocnice

Koncem minulého týdne musela být zpěvačka Marta Kubišová převezena do nemocnice, kde byla akutně operována. Po zákroku je stále ještě hospitalizována, ale podle jejího manažera se jí daří dobře.

Foto: Profimedia.cz

V noci na pátek 29. července přijali v nemocnici Na Homolce zpěvačku Martu Kubišovou. Podle informací TN.cz šlo o akutní perforaci střeva a zpěvačka, která letos oslaví osmdesáté narozeniny, musela podstoupit operaci.

Podle jejího manažera Petra Větrovského se Kubišová po zákroku cítí lépe. "Informaci, že to vypadá velmi dobře, mi potvrdila i její dcera Kačenka a rodinní přátelé. Víc bych ohledně zdravotního stavu paní Marty Kubišové nechtěl být konkrétní," řekl pro magazín Showtime Větrovský.

Podle jeho slov už zpěvačka dokonce pomýšlí i na práci a ubezpečuje, že dostojí všem svým závazkům. "Její první slova poté, co mi zavolala, byla: 'Petře, tu Noc s legendou a celé turné stíhám, nemusíte mít strach.' Já jsem měl přitom strach o ni, a ne o turné. Paní Marta je za každých okolností velmi zodpovědná a podle jejích prvních vět jsem věděl, že to dobře dopadne," dodal manažer Kubišové. 

Zpěvačka jako by své zdravotní potíže předvídala. Před necelým měsícem totiž řekla Blesku, že nemá v plánu nikam cestovat, jelikož chce mít na dosah špičkovou lékařkou péči, kterou jí poskytují právě v nemocnici Na Homolce. "V létě nikam nejedu, ani za nic! Já už potřebuju mít Homolku za zády! Stát se mi může všechno. Nemusí mi jenom selhat srdce, můžu mít také třeba prezidentskou nemoc." Tím pravděpodobně myslela divertikulitidu, což je zánětlivé onemocnění tlustého střeva, kterým kdysi trpěl první Československý prezident Václav Havel a také slovenská hlava Rudolf Schuster.

Slavná ostravská vila má temnou minulost. V podzemí je ukrytý opravdový unikát | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama