reklama

Lucie Bílá po patnácti letech končí v divadle Karlín, má k tomu jediný důvod

Lucie Bílá spolupracovala s divadlem Karlín už od roku 2008 a zahrála si za tu dobu v několika úspěšných muzikálech. Představení Sestra v akci bylo ale jejím posledním v tomto divadle.

Foto: Profimedia.cz

Lucie Bílá nastoupila do Hudebního divadla Karlín ještě v roce 2008, a to díky muzikálu Carmen, kde hrála hlavní roli, jež jí byla psána na míru. Poté hrála i v dalších úspěšných představeních. Muzikálem Sestra v akci o zpěvačce schovávající se před mafiány v klášteře se ale rozhodla své působení v Karlíně uzavřít.

"Dneska se uzavírá jedna krásná etapa, patnáct let v jednom divadle, v Hudebním divadle Karlín. Hrajeme Sestru v akci, zažila jsem tady spoustu nádherných věcí - Carmen, Aidu, Addams Family, teď Sestřičku, ale od dnešního dne mě uvidíte jenom v mém divadle," rozloučila se s diváky ze šatny, pořád ještě oblečená v kostýmu řádové sestry. Důkazem toho, že se s divadlem neloučila ve zlém, byly i potlačované slzy. 

"Moc děkuju za tu příležitost tady bejt, ale teď se těším na všechno, co přijde. Člověk nemůže sedět na dvou židlích a nemůže mít všechno, i když je to fajn. Mějte se hezky a já se odteďka budu na vás těšit v Divadle Lucie Bílé," uzavřela svoji rozlučku zpěvačka, která svůj příspěvek na Instagramu okomentovala s tím, že se "vrací domů".

Tiskový mluvčí divadla Karlín Tomáš Matějovský potvrdil, že se divadlo i Bílá rozešli v dobrém a nebyl za tím žádný spor. "Všechny muzikály mají svoji životnost. A Lucie se zkrátka rozhodla, a její rozhodnutí respektujeme, že do nových projektů nevstoupí. Ale s tím, že odehraje všechna nasmlouvaná představení, což dodržela. Za to jí patří velké díky. Rozhodla se zachránit své vlastní divadlo a tomu naprosto rozumíme," znělo stanovisko divadla.

V rámci rozlučky s Karlínem zveřejnila Bílá ještě záběry z posledního představení Sestry v akci. "Mé poslední tóny v Hudebním divadle Karlín," posteskla si v příspěvku.

To nejúžasnější je uvnitř. Superdrahá Vila Tugendhat v době vzniku dráždila | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama