reklama

Liz Hurleyovou u erotikou nabité lesbické scény režíroval její vlastní syn

Elizabeth Hurleyovou a jejího syna Damiana pojí těsné a podle některých až znepokojivé pouto. Spolu natočili thriller Strictly Confidential, kde se Hurleyová účastnila erotikou nabitých lesbických scén.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Britská herečka a modelka Elizabeth Hurleyová proslula v 90. letech vztahem s Hughem Grantem, který ovšem zaklincovala jeho aféra s prostitutkou na parkovišti. Štěstí ve vztazích se jí vyhýbalo, v roce 2002 však porodila svého jediného syna Damiana, kterého otcem byl dnes už zesnulý americký podnikatel Stephen Bing. Ten se k otcovství hlásil neochotně, musely to potvrdit testy DNA. Zato křestních otců má Damian Hurley hned několik, navíc samá významná jména, mimo jiné i Davida Beckhama, Eltona Johna, Denisa Learyho a dokonce i samotného Hugha Granta.

S matkou jej pojí těsné a podle některých až znepokojivé pouto, jenž mnoho lidí nemá problém dokonce nazvat Oidipovým komplexem. Z dálky to lze posoudit jen stěží.

Vizáž po matce ovšem mladého Damiana Hurleyho přirozeně navedla na kariéru modela a herce, a teď už i režiséra thrilleru s názvem Strictly Confidential, kde obsadil i svou mámu. A právě ji režíroval i v erotických nabitých scénách.

Podívejte se do galerie.

reklama
reklama
reklama