reklama

S plastikami jsem skončila, říká Lela Vémola a nechává si upravit zadek

Manželka bojovníka MMA Karlose Vémoly Lela se podle vlastních slov rozhodla, že se chce vrátit k přirozenějšímu vzhledu. Ještě předtím ale odletěla do Turecka, kde podstoupí operaci, která má za cíl opravit zpackanou plastiku jejího pozadí.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Právě teď se Lela Vémola nachází v Turecku, kde jsou podle ní ti nejlepší odborníci na plastické operace zadku. A právě ten si tam chce nechat opravit. "Před šesti lety jsem absolvovala operaci, při které mi zvětšili pozadí. Důvod byl takový, že jsem se necítila atraktivně. Ač jsem cvičila, tak jsem nikdy nedosáhla vysněného výsledku. Bohužel se stalo to, co jsem nepředpokládala, podcenila jsem pooperační doporučení a pokyny," prozradila na svém instagramovém profilu Lela s tím, že pro ni v tu chvíli byly důležitější věci.

"V mezičase mi přišly do cesty ty nejkrásnější životní momenty. Stala jsem se mámou a prioritou byla rodina, ne pouze můj vzhled. Přišel čas, kdy mi implantáty začaly způsobovat komplikace. Musela jsem se rychle rozhodnout a zmobilizovat," dodala blondýnka, která má za sebou nespočet estetických zákroků. S těmi už ale podle svých slov skoncovala.

Na její cestu za vysněnou podobou se podívejte do naší galerie. 

reklama
reklama
reklama