reklama

Celebrity, které mají nejvíc dětí: O kom ještě netušíte, že má početnou rodinu?

Existují rodiny, které se počtem dětí výrazně liší od obvyklého průměru. Patří sem i slavné osobnosti, ať už světové, nebo české celebrity. Které hvězdné rodiny patří k nejpočetnějším?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Některé ženy touží po velké rodině a představa jedináčka je skoro děsí. Jiné se zase do mateřství nehrnou, a než se rozhodnou, zda rodit, či ne, může být pozdě. Jsme svobodné bytosti a máme právo rozhodovat se podle libosti. 

  Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací, protože odměnou je čistá láska. - Marion C. Garetty, autorka inspirativních citátů Matka a syn, žena

Svou roli samozřejmě hrají i podmínky, ve kterých žijeme, kulturní a společenské zvyklosti, ale také původní rodina a celkové nastavení té či oné ženy. Někdy se ke slovu dostává i adopce, ať už proto, že se nedaří zplodit vlastní dítě, anebo díky touze pomoci znevýhodněným dětem.

Projděte si naši grafiku a zjistěte, které slavné osobnosti se rozhodly pro početnou rodinu, a tipněte si, kdo z nich má dětí úplně nejvíc.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama