reklama

"Řekl jsem ano společnému životu," youtuber Kovy se zasnoubil s dlouholetým přítelem

Minulý víkend byl pro youtubera, který je široké veřejnosti známý pod jménem Kovy, rozhodně velmi důležitý. Nejen, že oslavil své narozeniny, ale také přijal žádost o ruku od svého partnera.

Foto: Profimedia.cz

Tahle oslava narozenin se youtuberovi Karlu Kovářovi, který vystupuje pod jménem Kovy povedla. Zasnoubil se totiž se svým partnerem, stylistou Miroslavem Romanivem, se kterým tvoří pár už tři roky. Žádost o ruku přišla během víkendového pobytu ve Skotsku, kde partneři slavili Kovářovy 27. narozeniny.

Celému světu radostnou novinku oznámil na svém profilu na Instagramu, kde sdílel i fotografii originálního prstenu, který od svého partnera dostal. "Myšlenkami stále tam, kde jsem řekl ano společnému životu s Mírou," připsal ke snímku.

Oznámení pochopitelně vyvolalo vlnu nadšených reakcí nejen ze strany jeho příznivců, ale také celebrit. "Ó mio dio! Vy jste lásky," vzkázala partnerům Aňa Geislerová. "Láv, láv, láv… tututudu! A budeme slavit!" přidala se hereččina sestra Ester Geislerová. "A tak to je WOOWW! Moc gratulujuuuu !," uvedla herečka Jitka Schneiderová. "Já jsem teda taky dojatej," napsal herec Daniel Krejčík. Zpěvačka Ewa Farna se ve svém komentáři omezila na obrázek srdíčka. To stejné vzkázala i herečka Hana Vagnerová. nebo Jenovéfa Boková.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama