reklama

Koronavirus prodělala i Khloe Kardashianová: "Pár dní to bylo opravdu zlé"

"Zvracení, třes, návaly horka, zimnice", Khloe Kardashianová zveřejnila záběry ze chvíle, kdy se dozvěděla, že je pozitivní na covid-19. Na záběrech, které nahrála v posteli, popisuje například úpornou bolest hlavy, která podle ní byla tou nejšílenější, protože migrénami trpí běžně. Matka dvouleté Thrue si při prvních příznacích nařídila karanténu, takže se jí podařilo nenakazit nikoho dalšího.

Koronavirus prodělala i Khloe Kardashianová | Video: Associated Press

Uzdravování a čekání na negativní test trvalo 16 dní. Jak Khloe prozradila v talkshow Ellen DeGeneresové, nejhorší bylo odloučení od dcery: "To byla ta nejvíce srdcervoucí věc." Sestra Kim Kardashian Westové prodělala onemocnění během první vlny pandemie v březnu. 

Videoklip byl vydán den poté, co sestra Khloe Kim Kardashian Westová čelí ostré kritice za večírek ke svým 40. narozeninám. V době pandemie uspořádala velkou oslavu na soukromém ostrově. Na sociálních sítích zveřejnila několik fotografií s rodinou a přáteli: "Po dvou týdnech zdravotních prohlídek a požádání všech o dodržování karantény jsem překvapila své nejbližší výletem na soukromý ostrov," uvedla k fotografiím čerstvá čtyřicátnice.

Královna nejodvážnějších modelů. Kim Kardashianová slaví 40. narozeniny | Video: SplashNews, Reuters

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama