reklama

Haně Zagorové se zhoršilo zdraví, musí rušit koncerty. "Je mi to líto," vzkazuje

Úspěšná česká zpěvačka je nucená kvůli zhoršenému zdravotnímu stavu zrušit koncerty, které měla naplánované až do října.

Foto: ČTK

"Moji milí, vzhledem k mému zhoršenému zdravotnímu stavu důsledkem loňského prodělání covidu, musím respektovat doporučení lékařů a bohužel zrušit od 5. srpna do 30. října veškeré svoje koncerty. Je mi to strašně líto," vzkazuje svým příznivcům prostřednictvím vydavatelství Supraphon Hana Zagorová.

Zpěvačka, herečka, textařka a scenáristka Zagorová je majitelkou 19 platinových a zlatých desek za úspěšné prodeje zvukových nosičů se svými písněmi, kterých se prodalo bezmála 11 milionů. Devítinásobná vítězka ankety Zlatý slavík nazpívala bezmála 800 písní, k 77 z nich si napsala text a v roce 2006 vydala knihu svých básní a písňových textů Milostně.

Jako scenáristka má na svém kontě osm dílů televizního recitálu Dluhy Hany Zagorové a devětatřicetidílný noční televizní live pořad Když nemůžu spát, který v letech 1993 až 1998 i moderovala. Zahrála si v televizní inscenaci dramatu Vladislava Vančury Josefína a ve filmové hudební komedii Trhák i v muzikálech Jack Rozparovač a Mona Lisa..

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama