reklama

Kim Kardashianové nevyšlo ani třetí manželství, požádala o rozvod s Kanyem Westem

Americká televizní hvězda Kim Kardashianová požádala po téměř sedmi letech manželství s rapperem Kanyem Westem o rozvod. Spolu mají čtyři děti, o které budou pečovat střídavě.

Kim Kardashianová s Kanyem Westem
Kim Kardashianová s Kanyem Westem | Foto: Reuters

Informovaly o tom weby TMZ a Variety, podle nichž se pár rozvádí v dobré víře a nečekají se proto soudní spory ohledně podmínek rozchodu. West v roce 2020 neúspěšně kandidoval na prezidenta, podle serveru BBC získal asi 60 tisíc hlasů z celkových více než 158 milionů odevzdaných lístků.

Kardashianová se proslavila v televizní reality show, která sleduje život její rodiny. Vdaná byla celkem třikrát, poprvé za basketbalistu Krise Humphriese, podruhé za hudebního producenta Domana Thomase. S Westem má čtyři děti, o něž se podle médií budou po rozvodu starat střídavě.

West je proslulý svým častým kontroverzním chováním a výroky. V minulých letech byl horlivým stoupencem exprezidenta USA Donalda Trumpa, s nímž se v roce 2018 setkal v Oválné pracovně.

Loni však oznámil, že republikána již nepodporuje a zahájil vlastní prezidentskou kampaň. Jeho tým však v řadě států podal příliš pozdě patřičné přihlášky, v New Jersey byl pak rapper ze kandidátské listiny vyřazen kvůli podezření, že jím najatá firma zfalšovala podpisy na petici podporující jeho kandidaturu.

West se nakonec objevil na kandidátkách ve 12 z 50 amerických států. Po volbách však naznačil, že plánuje zkusit své štěstí znovu za čtyři roky.

Mohlo by vás zajímat: Královna nejodvážnějších modelů slaví 40 let

Královna nejodvážnějších modelů. Kim Kardashianová slaví 40. narozeniny | Video: SplashNews, Reuters

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama