reklama

Katy Perry ukázala, jak si užívá dovolenou v Praze. Bloom zatím natáčel seriál

Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom v těchto dnech navštívili Prahu. Do české metropole se dostali již poněkolikáté. Herec zde aktuálně natáčí už třetím rokem seriál a jeho drahá polovička ho na natáčení doprovodila. Na sociálních sítích ukázala, jak sama dokáže detailně prozkoumat krásy města.

Katty Perry a Orlando Bloom
Katty Perry a Orlando Bloom | Foto: Reuters

Do České republiky opět zavítal Orlando Bloom společně se svou životní partnerkou Katy Perry. Zatímco herec zde pokračuje v natáčení seriálu Carnival Row s modelkou Carou Delevingne, zpěvačka objevuje krásy Prahy. 

Dovolenou si Katy Perry užívá se vším všudy a svá dobrodružství nezapomíná sdílet na sociálních médiích. Vyzkoušela si lezeckou stěnu, bobovou dráhu, nakoupila si suvenýry a společně s hercem usrkávali koktejl s tekutým dusíkem. "Zatímco táta pracuje, maminka si několik dní v Praze hraje," okomentovala zpěvačka sérii svých fotografií se zjevnou narážkou na to, že se loni v létě stali rodiči prvního společného potomka, dcery Daisy Dove.

Práce na seriálu Carnival Row, který se natáčí v české metropoli, pokračuje a fanoušci se tak v srpnu dočkají druhé série. Poprvé Orlando Bloom přijel do Prahy kvůli natáčení seriálu v roce 2018. Společně se svou partnerkou navštívil katedrálu svatého Víta, Zlatou uličku i Strahovský klášter. Zpěvačka se nezapomněla vyfotit u slavných "miminek" výtvarníka Davida Černého, která stojí v parku na Kampě.

Stověžatou Prahu kvůli natáčení již zmíněného fantasy seriálu navštívila i herečka a nejžádanější modelka světa Cara Delevingne. Se svým pejskem Leem vyrazila na šlapadla. "Všechny tlapky na palubu," okomentovala fotky se svým čtyřnohým miláčkem.

Carnival Row byla v prvních dvou sezonách nejlukrativnější produkcí, jakou kdy film v České republice natočil. Podle Státního fondu pro kinematografii již seriál v zemi utratil 3,1 miliardy korun, další jsou na cestě. Natáčení by mělo trvat čtyři měsíce, hvězdy se tak v Praze zdrží až do září.

Katy Perry a Orlando Bloom nejsou jediné hollywoodské hvězdy, které můžete vidět. V Praze se natáčí i film Kosmonaut z Čech, kde hraje Adam Sandler. Potkat můžete i Ryana Goslinga a Anu de Armasovou, kteří tu mají roztočený seriál The Gray Man. 

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama