reklama

Nepříjemné překvapení. Herečce z První republiky vykradli sklep, odnesli si cennosti

Čtyřiatřicetiletá herečka a modelka Karolína Krézlová dostala pod stromeček nečekaný dárek. Namísto toho, aby svátky prožívala v klidu a míru, zjistila, že jí vyloupili sklep. Krézlová si kvůli rekonstrukci bytu uložila některé nepotřebné věci do sklepa, což se jí vymstilo. Lupiči si odnesli starožitný glóbus, který dostala od svého tatínka a hodně pro ni znamenal.

Foto: Profimedia

Čtyřiatřicetiletá herečka, která na sebe poprvé upozornila v seriálu První republika, se během svátků potýkala s nepříjemnou událostí. Lupiči jí ze sklepa odcizili starožitný glóbus. Na to Krézlová zareagovala slovy, že to nenechá jen tak. "Kvůli rekonstrukci bytu jsem si do sklepa na chvíli přemístila věci. Jen tak to ale nenechám. Hodně pro mě znamenal. Za informace vedoucí k nalezení glóbusu bude odměna. Ten glóbus byl vyfocen v řadě médií, nyní budu jeho fotku sdílet, kde to půjde, tak věřím, že nebude lehké ho jen tak někde prodat," řekla pro Super.cz modelka. 

Kromě glóbusu Krézlová přišla i o jiné věci. "Měla jsem tam i hodně osobních věcí jako například pas. Zítra jsem měla odlétat na dovolenou na Zanzibar, takže teď hledám někoho, kdo by letěl místo mě, protože jinak vedle věcí přijdu i o peníze za dovču," sdělila. 

"Místo dovolené letím na policii," řekla smutně modelka a dodala, jak jí zážitek překazil krásné svátky. "Prostě skvělý Vánoce… Jdu řešit, jestli si na můj pas třeba někdo nevzal půjčku."

Karolína Krézlová od roku 2020 vystupuje v divadle Kolowrat. Jako moderátorka působila na ČT Sport a nafotila modelingové snímky pro časopis Playboy.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama