reklama

Jude Law bude ve 47 letech pošesté otcem. Jsem blaženě šťastný, říká herec

Sedmačtyřicetiletý herec se svou manželkou, behaviorální psycholožkou Phillipou Coanovou, prozradili, že očekávají prvního společného potomka. Pro Lawa to bude již šestý v pořadí.

Foto: Profimedia.cz

Podle MailOnline se pár minulou neděli vydal do ulic severního Londýna na nákupy, kde vyšlo najevo zakulacující se bříško jeho dvaatřicetileté manželky Phillipy Coanové. Do této doby dvojice očekávání potomka nechtěla potvrdit. 

Pár se poznal v roce 2015 na britském literárním festivale Hay, vzali se pak tři měsíce poté, co Law oznámil zasnoubení. Obřad proběhl v soukromí v Old Marylebone Town Hall minulý rok v květnu. Law médiím řekl, že je "absolutně otevřený dalším dětem". A jak uvedl v rozhovoru pro Telegraph, s Coanovou je velice šťastný. Dokazují to i společné momenty na veřejnosti. Například před necelým rokem byl pár zachycen na Wimbledonu, jak se spolu upřímně chichotají. 

Zdá se, že život Juda Lawa je po několika zvratech konečně usazen. Zatímco herecká hvězda zářila v mnoha filmech či televizních seriálech, jeho žena je filmovou branží zcela neposkvrněná. Coanová se věnuje behaviorální psychologii, dokončila také doktorské studium v oblasti environmentálních změn a vede vlastní konzultace. Na svém Twitteru sama sebe popisuje jako "obchodní psycholožku a specialistku na změnu chování". Na stránkách své společnosti Stride píše, že pomáhá společnostem ušetřit peníze, produkci uhlíku i energie tím, že povzbuzuje zaměstnance ke změně chování.


Britský herec má z předchozího manželství s herečkou Sadie Frostovou už tři dospělé děti. Ze vztahu s modelkou Samanthou Burkeovou vzešla desetiletá dcera Sophie a s Catherine Hardingovou má ještě pětiletou Adu.

reklama
reklama
reklama