reklama

Jsou si podobní? V nové řadě Koruny je Diana uvěřitelná, Charlese hraje krasavec

Natáčení Koruny pro streamovací službu Netflix odhaluje další herecká jména, která ztvární členy britského královského rodu v páté řadě seriálu. V roli malého prince Williama se představí syn Dominica Westa, Senan. Pro teprve třináctiletého blonďáka to bude vůbec poprvé, co se postaví před kameru. Na jaké další tváře se můžeme těšit?

Dominic West jako princ Charles a francouzská herečka Elizabeth Debicki v roli princezny z Walesu. Prohlédnout grafiku
Dominic West jako princ Charles a francouzská herečka Elizabeth Debicki v roli princezny z Walesu. | Foto: Profimedia.cz

Senan a jeho otec Dominic West si v seriálu zahrají bok po boku. Britský herec, známý z filmu Hannibal nebo seriálu The Wire - Špína Baltimoru, v páté řadě převezme roli Charlese, prince z Walesu, po herci Joshu O’Connerovi, píše americký týdeník The Variety. Matku Williama Lady Dianu ztvární Elizabeth Debicki, kterou jste mohli vidět například v akčním sci-fi Tenet. 

Pátá řada úspěšného seriálu sleduje královskou rodinu v období před tragickou smrtí Diany v roce 1997 a zahrnuje tak některé nové postavy včetně tehdejších milenců princezny Hasnata Khana a Dodiho Al-Fayeda. 

reklama
reklama
reklama