reklama

Nejdražší rozvody světa. Zlomená srdce zahojily částky, ze kterých se vám protočí oči

Americká hvězda Kim Kardashianová požádala minulý týden po téměř sedmi letech manželství s raperem Kanyem Westem o rozvod. Pár se údajně rozvádí v dobré víře a nečeká soudní spory ohledně podmínek rozchodu. Ne všechny celebrity měly takové štěstí. Podívejte se, kdo si prošel nákladným rozvodovým řízením.

Ivana Trump, Donald Trump Prohlédnout grafiku
Ivana Trump, Donald Trump | Foto: ČTK

Před týdnem oznámil rozvod jeden z nejslavnějších amerických párů Kim Kardashianová a Kanye West. Spolu mají čtyři děti, o něž se údajně plánují starat po rozvodu střídavě. Soudní spory ohledně podmínek rozchodu neočekávají. Zdaleka ne všechny celebrity si ale prožily snadné rozvody. 

Asi nejdražším rozvodem známých lidí je ten amerického podnikatele a zakladatele Amazonu Jeffa Bezose a jeho manželky MacKenzie z roku 2019. Jeho partnerka, se kterou byl 26 let, získala 38 miliard dolarů. Jako odškodnění tehdy dostala také čtyři procenta akcií Amazonu, a stala se tak jednou z nejbohatších žen světa. 

Levný rozvod neměl ani Tiger Woods v roce 2010. Rozchod s Elin Nordegrenovou, kterému předcházely skandály s jeho údajnými milenkami, stál celkem 710 milionů dolarů. To Madonna dala režisérovi Guyi Ritchiemu v roce 2008 zhruba 92 milionů dolarů, děti mají ve střídavé péči.

Podívejte se na další slavné a drahé rozvody.

reklama
reklama