reklama
 

Jak vypadaly hollywoodské hvězdy jako děti: Poznali byste je?

Čas měří každému stejně - i hollywoodským hvězdám. Z dítěte je dospělý, z mladého starší. A některé dospělé byste jen sotva poznali na fotografiích z dětství. My jsme pro vás našli snímky dvaceti celebrit z dob, kdy je svět ještě neznal. A otázka zní: poznali byste je?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Jste spokojení ve svém dospělém životě, anebo byste se chtěli vrátit do dětství? Zpátky ke svým nedospělým snům, daleko od běžných starostí a každodenních stereotypů? 

Prohlížíte-li si staré fotografie, sebe nejspíš bez problémů poznáte. U partnera či rodičů můžete zaznamenat určitou nejistotu a u přátel a známých už budete pravděpodobně docela slušně tápat. O celebritách a veřejně známých osobách nemluvě.

  Chválit a povzbuzovat dítě je stokrát účinnější než hrozit a trestat. - Orison Swett Marden, americký spisovatel k citátu

Kdo by to byl řekl, že sexy herečka Jennifer Aniston vypadala jako každá jiná "normální" holka, půvabná Julia Roberst nosila brýle a její mimořádný úsměv tehdy nevypadal nijak zvlášť mimořádně a charismatický Keanu Reeves nosil dlouhé vlasy a klidně byste si ho spletli s děvčetem.

Trochu jsme pátrali a našli pro vás 30 celebrit na snímcích z dob dávno minulých. Porovnejte je s jejich současnou podobou a sami posuďte, jak moc ze své dětské podoby vyrostly.

Více v naší grafice.

I hollywoodské hvězdy stárnou. Některé z nich dnes sotva poznáte | Video: Aktuálně.cz
reklama
reklama