reklama

Jak vypadaly hollywoodské hvězdy jako děti školou povinné: Poznali byste je?

Čas měří každému stejně - i hollywoodským hvězdám. Z dítěte je dospělý, z mladého starší. A některé dospělé byste jen sotva poznali na fotografiích z dětství. Našli jsme snímky některých celebrit z dob, kdy je svět ještě neznal. A otázka zní: poznali byste je?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Prohlížíte-li si staré fotografie, sebe nejspíš bez problémů poznáte. U partnera či rodičů můžete zaznamenat určitou nejistotu a u přátel a známých už budete možná tápat. O celebritách a veřejně známých osobách nemluvě.

Kdo by řekl, že herečka Jennifer Anistonová vypadala jako každá jiná "normální" holka, půvabná Julia Robertsová nosila brýle a její mimořádný úsměv tehdy nevypadal nijak zvlášť mimořádně a charismatický Keanu Reeves nosil dlouhé vlasy a klidně byste si ho spletli s děvčetem.

Našli jsme snímky celebrit z dob dávno minulých. Porovnejte je s jejich současnou podobou a posuďte, jak moc ze své dětské podoby vyrostly. Podívejte se do naší grafiky.

I hollywoodské hvězdy stárnou. Některé z nich dnes sotva poznáte | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama