reklama

Jindřiška, Uzlinka, Péťa: Jak dnes vypadají děti z Pelíšků? Jan Hřebejk je ukázal

Od natáčení slavného filmu Pelíšky uběhlo už celé čtvrt století. Z představitelů dětských rolí jsou tím pádem dávno dospělí muži a ženy s vlastními rodinami. Režisér filmu Jan Hřebejk ukázal, jak vypadají nyní.

Foto: Space Film

Ne všichni dětští herci z filmu Pelíšky Jana Hřebejka zůstali u herectví. Co tedy dnes dělají Jindřiška, Uzlinka, Péťa a Michal? Jejich společnou fotkou před vilou, kde se děj filmu odehrává, se pochlubil na sociální síti X režisér Jan Hřebejk.

Asi nejvíc se do povědomí diváků zapsala představitelka Jindřišky, herečka Kristýna Badinková Nováková. Tu diváci vídali například v seriálech Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Temný kraj. Hraje také v divadle Studio dva. V soukromí je podruhé vdaná a je maminkou tří dětí. S režisérem Jaroslavem Fuitem má dvě dcery. Jejím druhým mužem se stal choreograf Viktor Badinka, bratr herečky Michaely Badinkové, se kterým má syna.

V branži se pohybuje také Uzlinka Silvie Koblížková, která se nedávno vdala za herce Jiřího Maryška. V minulosti hrála v seriálech Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy. Nyní se ale živí jako vedoucí produkce v dabingu.

Ze světa filmových kamer úplně neodešel ani Michael Beran, který hrál Michala. Objevil se ve filmech Ro(c)k podvraťáků, Snowboarďáci a Korunní princ a dnes je producentem v České televizi. 

Úplně mimo obor skončil Péťa neboli Marek Morvai-Javorský. Ten žije v Bratislavě, pracuje jako IT specialista a je také spolumajitelem fotografického studia. 

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama