reklama

Ivan Trojan s manželkou si vypořádali majetek, podle bulváru je to kvůli rozvodu

Herec Ivan Trojan s manželkou Klárou patřili léta k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. V září vyřešili majetkové vypořádání a podle zdrojů z blízkého okolí už spolu nebydlí.

Foto: Profimedia.cz

Ivan Trojan s manželkou Klárou, rozenou Pollertovou, tvořili jeden z nejstabilnějších manželských párů v českém showbyznysu. Dvojice se dala dohromady už v roce 1991 a k tajné svatbě došlo rok nato. Ustáli spolu příjemná i těžší období, a ačkoli už v roce 2014 herec vzpomínal i manželskou krizi, zdálo se, že se jim ji povedlo zvládnout.

Na veřejnosti se spolu v posledních letech ovšem moc neukazovali. Naposled je média zahlédla společně na projekci minisérie Podezření, kde působili jako šťastný a sehraný manželský pár.

Navzdory tomu mezi nimi došlo už v září k majetkovému vypořádání u notáře. V jejich okolí se mluví o tom, že dvojice spolu už delší dobu nežije, což odpovídá vypořádání, podle kterého si Trojan nechal dům v Košířích a manželce se zavázal vyplatit částku ve výši 7 milionů korun.

Jako první přinesl informaci o jejich možném rozchodu deník Blesk, který vyzpovídal lidi z okolních domů. "Už několik měsíců spolu ani nežijí," potvrdil jeden ze sousedů. "Paní Klára, pokud vím, bydlí někde na Smíchově, a pan Ivan tu zůstal sám se psem."

K rozvodu mělo údajně dojít na základě její iniciativy. Manželé do svých partnerských problémů nechtějí zatahovat nikoho dalšího. "Rodiče jsou staří lidé a nechtějí je trápit. Rozhodně ale vědí, že odešla paní Klára," prozradil deníku dále zdroj z okolí. Trojanovi spolu mají čtyři syny: Františka, Josefa, Antonína a Václava. První dva už jsou v dospělém věku, Antonínovi je třináct a Václavovi deset let. 

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama