reklama

Hynek Čermák se živil jako vyhazovač i osobní strážce. Teď jednoho hraje

Hyněk Čermák je oblíbenou volbou českých režisérů, když přijde na postavy drsných chlápků. Jak prozradil, zkušenosti čerpal hned z první ruky. V divokých devadesátých letech totiž pracoval kromě jiného i jako vyhazovač.

Foto: Profimedia.cz

Postavy drsňáků a tvrdých chlápků jsou Hynkovi Čermákovi přímo šité na míru. Jak totiž nedávno přiznal v pořadu Show Jana Krause, v divokých devadesátých letech se živil různě. Bylo to ještě předtím, než se mu v roce 1993 povedlo odstartovat hereckou kariéru.

"Dělal jsem dlouho osobního strážce i vyhazovače, ale už je to fakt dávno," vzpomínal v pořadu s tím, že po sametové revoluci se jednalo o nevyzpytatelné období. "Legislativa byla taková na vodě, takže jsme si dělali, co jsme chtěli. Kdo se nám nelíbil, ten letěl a tečka."

Tyto zkušenosti následně uplatnil v herectví. "Je fakt, že pro mě není problém zahrát parchanta, protože jsem jich v životě potkal hodně a znám tu jejich psychologii," pochvaloval si. Podle něj jediné, co na grázly platí, je být ještě horší než oni sami.

Ve svých padesáti letech se k profesi osobního strážce vrátil, ovšem pouze v divadelním představení. Hudební divadlo Karlín totiž uvedlo muzikál The Bodyguard podle stejnojmenného filmu s Kevinem Costnerem a Whitney Houstonovou. V českém provedení hlavní roli po boku Čermáka hraje Eva Burešová.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama