reklama

"Chlap na motorce zblbne," říká Jan Šťastný. Není ale sám, kdo silné stroje miluje

Milovníků motorek je mezi českými i světovými celebritami celá řada. A patří mezi ně i herec Jan Šťastný, který přiznává, že jeho žena to opravdu nerada vidí.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Cestování na motorce má jistě své kouzlo. Podle mnohých je ale také velmi nebezpečné. To si myslí i manželka herce Jana Šťastného. "Barunka nerada vidí, když jezdím na motorce. Jela se mnou jednou a to jí prý stačí. Z chlapa, když sedí na motorce, se stane zvíře. A samozřejmě také zblbne," přiznal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Šťastný.

A přidal i historku, kdy se mu během vyjížďky stal pořádný trapas. "Oblečenej v kůži, chromovaná motorka, jedu do první vesnice za chalupou, vidím dámy, jak sedí na zahrádce. Říkám si, že probublám k nim, dám si věneček nebo rakvičku. Jsem milovník sladkého, jezdím spíš do cukráren. Tak takhle zastavím, jdu k nim a za mnou rána jak z děla. Zapomněl jsem vykopnout stojan, že jo. Takže ta třísetkilová motorka se sklopila na zem a já ji nemohl zvednout. Tak dámy vstaly a pomohly mi. Je to trapný. Někdy se chováme na té motorce skutečně trapně," dodal s úsměvem.

Cestování s větrem ve vlasech ale propadla i celá řada dalších celebrit, které neodradily ani nejrůznější pády a zranění. Do svých motocyklů jsou slavné osobnosti ochotny investovat miliony korun. A přestože může být jízda na motorce velmi nebezpečná, nedají na ni dopustit.

Podívejte se do naší galerie na slavné osobnosti mezi motorkáři. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama