reklama

Proslavil ji erotický thriller, teď sdílela fotku z postele, kde je bez make upu

Herečka Keira Knightleyová používá na pleť jen šípkový olej, zpěvačka Jennifer Lopezová si tvář před spaním čtyři minuty masíruje a třiašedesátiletá Sharon Stoneová se zase nebojí na Instagramu ukázat fotografii rovnou z postele a bez make-upu.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia / Reuters

Třiašedesátiletá hvězda filmu Základní instinkt Sharon Stoneová na Instagramu zveřejnila intimní fotografii. Je ráno, ona leží ve své posteli a nemá na sobě make-up. Další z hvězd, která apeluje na "přirozenou" krásu žen, je například herečka Shannen Dohertyová. Poukazuje na to, že hereček bez botoxu a faceliftingu je v Hollywoodu pomálu. 

"Dnes večer jsem se dívala filmy a uvědomila si, že je jen málo ženských hrdinek, se kterými bych se ztotožnila," napsala na Instagramu padesátiletá Dohertyová, která se v 90. letech proslavila ve filmovém průmyslu díky vysoce úspěšnému seriálu Beverly Hills 90210. "Moje tvář ukazuje to, jaký mám život," dodala ve svém příspěvku.

Dokonalý make-up, kočičí oči, červená rtěnka. Závidíte hollywoodským hvězdám jejich perfektní vzhled? Nemusíte. Podívejte se do galerie na fotografie z každodenních situací, ve kterých jsou i světové celebrity "také jen lidmi". Několik hereček prozrazuje, jak se starají o svou pleť a jaký mají vztah samy k sobě. 

reklama
reklama
reklama