reklama

Beyoncé, David Beckham či Will Smith. Kterým hvězdným párům to klape už roky?

Hollywood a hvězdné výslunní je rozhodně místem, kde se lidé sice seznamují snadno, ale trvalý svazek v něm utvoří jen málokdo. K tomu si přidejte aktuální krizi a izolaci. Přesto jsou v něm hvězdné páry, jejichž vztah přežil spoustu let a šťastně jen květe.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Krize, rozvody, neshody nebo dokonce výhrůžky i skrze média. Slavné páry to nemají ve svém soukromí jednoduché. Přesto se najdou takové hvězdné dvojice, kterým to funguje i přesto, že možná zažily nejednu nevěru, vážnou nemoc nebo psychickou krizi.  

Věděli jste třeba, že Tom Hanks je ženatý s Ritou Wilsonovou už od roku 1988? To je vlastně ještě déle, než je Justin Bieber vůbec na světě. Nebo že Meryl Streepová je šťastná ve svazku už od roku 1978, kdy se vdala za sochaře? Romantický vztah prožívá i hudebník John Legend se svou Chrissy Teigenovou, které věnoval také jednu ze svých nejproslulejších písní. Milostný příběh zkrátka existuje i mimo plátno. 

Podívejte se v naší grafice v úvodu na slavné páry, které našly svou druhou polovičku a dávají nám tak naději, že láska dokáže přetrvat i dlouhé dekády.

reklama
reklama