reklama

Hugh Jackman se rozvádí. S manželkou byl navzdory věkovému rozdílu 27 let

Manželství Hugha Jackmana s o třináct let starší Deborrou patřilo mezi nejstabilnější, a tudíž nejobdivovanější partnerství v přelétavém Hollywoodu. Ještě před pár týdny budili idylický dojem. Proto všechny překvapilo, když náhle oznámili, že je konec.

Foto: Reuters

Hugh Jackman poznal Deborru Lee Furnesovou v roce 1995 u natáčení australského seriálu Correlli. A ačkoli mezi nimi okamžitě přeskočila jiskra, herečka, která je od Jackmana starší o třináct let, se snažila držet své city na uzdě. Důvodem byly zejména společenské konvence, podle kterých byl věkový rozdíl, zejména mezi starší ženou a mladším mužem, těžko akceptovatelný.

"Věděl jsem, že se snaží najít důvody k tomu, aby se se mnou rozešla," vzpomínal na začátky vztahu ještě v roce 2018 Jackman. Přesto spolu vydrželi a jejich svazek vydržel téměř tři dekády.

"Dnes je naše 27. výročí svatby. 27 let! Tak moc tě miluji. Společně jsme vytvořili nádhernou rodinu. A život," pochlubil se herec na svém Instagramu před pouhými čtyřmi měsíci. "Tvůj smích, tvá duše, tvá štědrost, humor, drzost, odvaha a věrnost jsou pro mě neskutečným darem. Miluji tě celým svým srdcem."

Po takovém srdečném vyznání lásky zůstali proto fanoušci nemile překvapeni, když v pátek v odpoledních hodinách amerického času vydala dvojice společné vyhlášení, že jdou od sebe.

"Jsme požehnáni tím, že jsme spolu strávili téměř tři dekády jako manželé v nádherném a milujícím manželství. Naše cesta se však rozděluje a my jsme se rozhodli jít odděleně, abychom pokračovali v našem individuálním růstu," tak znělo podle magazínu People.

"Tuto další kapitolu přijímáme s díkem, láskou a laskavostí. Velmi si vážíme vašeho pochopení při respektování našeho soukromí, zatímco naše rodina prochází tímto přechodem," uzavřela to prozatím rozvádějící se dvojice.

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama