reklama

Slavná herečka z Wonder Woman potřetí porodila. "Nemůžu být šťastnější a unavenější"

Svůj požehnaný stav se snažila izraelská herečka Gal Gadotová na předávání Zlatých glóbů letos v březnu zamaskovat svými bílými šaty od Givenchy. Tehdy předávala cenu za nejlepší zahraniční snímek a výběr jejího outfitu vyvolal vášnivou diskusi. Pár dní nato pak oficiálně své těhotenství oznámila na svém Instagramu. Nyní se pochlubila dalším, v pořadí třetím, přírůstkem do rodiny.

Foto: Shutterstock

Šestatřicetiletá herečka, která se proslavila jako představitelka Wonder Woman ve stejnojmenném filmu, se v úterý stala již potřetí matkou. Doma se svým šestačtyřicetiletým manželem Yaronem Versanem, kterého si vzala v roce 2008, vychovává dvě dcery - tříletou Mayu a devítiletou Almu. 

"Nemůžu být vděčnější a šťastnější (a unavenější), jsme tak nadšení, že můžeme přivítat Daniellu do naší rodiny," napsala Gadotová.

Svým snímkem pětičlenné rodiny tak reagovala na oznámení těhotenství z března tohoto roku. Tehdy zveřejnila identický snímek, kdy rodina společně leží v posteli. Březnový příspěvek okomentovala slovy: "Tak jdeme do toho znovu."

Gadotová si poprvé komiksovou hrdinku zahrála v roce 2017 a v prosinci minulého roku měl premiéru druhý díl s názvem Wonder Woman 1984. Rovněž si slavná herečka zahrála v snímcích Rychle a zběsile, Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti a v Lize spravedlnosti.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama