reklama

Jason Momoa se bude rozvádět. S o dvanáct let starší partnerkou byl téměř dvě dekády

Herec havajsko-kavkazského původu Jason Momoa s manželkou Lisou Bonetovou na sociálních sítích oznámili, že se jejich manželství chýlí ke konci. Manželi jsou necelých pět let, ovšem jako pár vystupují už od roku 2005.

Foto: ČTK

"Všichni jsme v těchto těžkých časech prošli náročnými chvílemi. Svět je v pochodu a naše rodina není výjimkou. Rádi bychom oznámili, že naše manželství končí," objevilo se na účtu Jasona Momoy. Jeho žena sociální sítě nepoužívá.

"Se zprávou nepřicházíme, protože bychom si mysleli, že jde o něco zajímavého, ale proto, abychom jednali důstojně a poctivě. Láska mezi námi zůstává a vyvíjí se způsobem, který si sama žádá. Vzájemně se od sebe osvobozujeme, abychom mohli být těmi, jimiž se učíme být. Zůstáváme oddáni posvátnému životu našich dětí. Ať láska zvítězí. J & L," zaznělo v prohlášení.

Jason Momoa a Lisa Bonetová spolu začali chodit v roce 2005, poté, co je společný známý seznámil v jazzovém klubu. Dva roky nato se stali rodiči dívky Loly a o další rok později chlapce Wolfa. Vzali se v roce 2017.

Herec, jenž se objevil v hlavní roli dobrodružného fantasy Aquaman (2018) či nejnověji v Duně (2021), vždy mluvil o své manželce s úctou. "Je mojí vysněnou ženou. Je úžasná, hotový anděl. Bůh jí žehnej," prohlásil pro Huffington Post v roce 2016.

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama