reklama

Harry a Meghan žijí v luxusní vile s 12 koupelnami. Nájem tu je šest milionů měsíčně

Harry a Meghan žijí v luxusní vile v Los Angeles, za kterou se na realitním trhu platí zhruba 250 tisíc dolarů měsíčně (v přepočtu přes šest milionů korun). Dům v prestižní čtvrti Beverly Hills vlastní producent a herec Tyler Perry a má osm ložnic, 12 koupelen, bazén a fontánu. Podívejte se.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Hvězdný pár "napráskal" jejich soused Steve Frankel, který se živí prodejem nemovitostí celebritám. "Dokážu si představit, že je tam Tyler nechává bydlet jako své hosty, protože tenhle dům je mimo jejich finanční možnosti. Taková vila se pronajímá za čtvrt milionu dolarů měsíčně," řekl webu Daily Mail.

Luxusní sídlo v Beverly Hills stojí v přepočtu 450 milionů korun a patří mezi špičku na trhu - má hlídanou vstupní bránu, od které vede ke vchodovým dveřím dlouhá příjezdová cesta. "Je to natolik privátní, že ani nevím, že se vedle mě nastěhovali Harry a Meghan, dokud nám nad zahradami nezačaly lítat vrtulníky," dodal Frankel, podle kterého majitel sídla žije převážně v Atlantě, kde má filmové studio.

Vévodové se s Tylerem Perrym seznámili zřejmě přes společnou známou Oprah Winfreyovou.

Harry a Meghan se v Los Angeles ukazují na veřejnosti velmi sporadicky, přesto se zapojili do pomoci během pandemie koronaviru, když dodávali potravinové balíčky lidem v nouzi. 

Vévodům ze Sussexu také již několik měsíců pomáhá Rebecca Mostowová, která pro slavný pár pracuje v Los Angeles jako hospodyně. Služeb Mostowové v minulosti využívali zpěváci Seal a Prince nebo rodina fotbalisty Davida Beckhama, který si ji nemohl vynachválit.

Harry a Meghan se na začátku letošního roku rozhodli opustit role předních členů královského dvora a začít více nezávislý život. Nejprve pobývali částečně v Kanadě a částečně v Británii, nyní žijí právě v Los Angeles, které je rodným městem bývalé herečky.

Podívejte se v úvodu článku do galerie, jak vypadá nové bydlení Harryho a Meghan ve Spojených státech.

reklama
reklama
reklama