reklama

Ewa Farna za poslední měsíce výrazně zhubla. Teď prozradila tajemství své diety

Ewa Farna se nikdy netajila tím, že váha u ní skáče nahoru a dolů. Navíc musela čelit často nelichotivým a přímo urážlivým komentářům. Za poslední měsíce její váha ale výrazně klesla a Zlatá slavice se teď podělila o tajemství svého úspěchu.

Foto: Profimedia.cz

Jen málo českých celebrit si ohledně své postavy vyslyšelo tolik odpudivých komentářů jako Ewa Farna. Zpěvačka se nikdy netajila tím, že s váhou poněkud bojuje. Za poslední měsíce se jí ale povedlo zbavit se několika nadbytečných kilogramů a těší se z komplimentů od fanoušků. S těmi se teď podělila na svých InstaStories o tajemství svého úspěchu.

Na rozdíl od mnohých celebrit propagujících instantní diety a doplňky vsadila Farna na zdravý rozum a rozvahu. Toto pokušení ovšem dobře znala. "Často jsem uvěřila nějakým nesmyslům. Oslovovaly mě také různé firmy na propagování nějakých práškových diet," vzpomínala teď. "Jsem strašně ráda, že jsem to vždycky odmítla a nešla jsem do toho. Krátkodobé diety slibující zhubnout deset kilo za deset dní a pak návrat ke svým zvykům považuju za blbost."

Také upozorňuje na to, že "nejíst" také není řešení. "Bála jsem se jídla, pořád jsem jenom škrtala věci," přiznala s tím, že hladovění k ničemu nevede. Důležité je zachovat příjem živin. Podle ní je potřeba také zohlednit to, jaké má kdo tělo - ona sama jako matka, jež porodila dvě děti, má jiné požadavky než někdo, kdo se živí intenzivní fyzickou prací.

Na co vsází Ewa Farna, je jednoduchý recept: zdravé, kvalitní jídlo a pohyb. Ani jedno ovšem nefunguje osamoceně, měly by jít ruku v ruce. "Jediný, co se nebojím takhle na sítích doporučit, jsou kvalitní potraviny a co nejméně průmyslově zpracovaných potravin," uvedla. Stejně apelovala na důležitost fyzického cvičení. "Pohyb, jakýkoliv vás baví, a to nejen kvůli hubnutí, ale abyste byli zdraví. Poslouchejte odborníky, ne slavné lidi z Instagramu. Nejdůležitější je ověřovat si zdroje," apelovala zpěvačka rozvážně.

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama