reklama

Ewa Farna oznámila svou životní novinku originálně. Prozradila to část jejího těla

Mladá zpěvačka se podruhé stane maminkou. Fanouškům to oznámila na Instagramu spolu s informací o novém albu Umami, které je inspirované mateřstvím.

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna | Foto: Archiv Ewy Farne

Farna se vyfotila spolu se zadní stranou připravovaného alba, které nazvala "svým dítětem", a dodala, že vyjde začátkem prosince. Na fotografii však nejde přehlédnout, že má desku přitisknutou k břichu v pokročilém stadiu těhotenství. 

"Jak jsem slíbila, tady je tracklist a zadní strana desky Umami. Tohle 'dítě' v podobě alba se zrodí začátkem prosince. Pak, jak je vidno, je na cestě i další," napsala nastávající matka. "Nevím zatím, jak bude znít, ale je jasné, že to bude velká srdcovka," ukončila příspěvek. 

Osmadvacetiletá zpěvačka vychovává dvouletého syna Artura spolu s manželem Martinem Chobotem. I první těhotenství oznámila originálně - prostřednictvím videoklipu k písni Ta o nás. Synovu tvář záměrně neukazuje na sociálních sítích, chce ho prý nechat, ať si sám vybere, zda bude veřejnou osobou. 

Nové album Farné čerpá z tématu mateřství, v některých písních však oslavuje také ženské tělo ve všech jeho proměnách a vystupuje proti bodyshamingu. Konkrétně se tomuto tématu věnovala i ve videoklipu k písni Tělo. "Co všechno moje tělo už vydrželo a dovedlo mě vždy až tam, kam mělo," zpívá v písni, kterou složila spolu se svým kytaristou Lukášem Chromkem. Ve videoklipu ukazuje, že tělo nemáme jen proto, aby bylo krásné. 

Název desky Umami odkazuje k takzvané páté chuti a zároveň ke spojení "u mámy". Hudebnice uvedla, že mateřské mléko je zároveň první chutí, kterou člověk okusí. 

Klusák: V Gottově příběhu je hodně nesrovnalostí. Výpovědi psychiatra jsou důležité | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama