reklama

Elon Musk se po třech letech rozešel se svojí přítelkyní, zpěvačkou Grimes

Padesátiletý Musk vychovává s Grimes ročního syna, který se narodil loni v květnu.

Foto: Reuters

Zakladatel společnosti Tesla a SpaceX sdělil serveru Page Six, že s kanadskou zpěvačkou žijí napůl odděleně. Musk dodal, že s bývalou přítelkyní mají nadále dobré vztahy a Grimes stále bydlí v jeho domě v Kalifornii, kde spolu vychovávají ročního syna.

Musk byl ženatý s kanadskou spisovatelkou Justine Wilsonovou, která byla jeho láskou na univerzitě a s níž má pět synů. Později se dvakrát oženil a dvakrát rozvedl s anglickou herečkou Talulah Rileyovou.

Musk a Grimes, vlastním jménem Claire Boucherová, se poprvé objevili na veřejnosti jako pár na přehlídce v Metropolitním muzeu v květnu 2018, což překvapilo jak svět hudby, tak svět podnikání. Loni v květnu pár oznámil narození syna, podle Muska se jmenuje X AE A-12 Musk.

Musk je podle nejnovějšího žebříčku časopisu Forbes druhým nejbohatším člověkem na světě, před ním je zakladatel Amazonu Jeff Bezos. Forbes Muskův majetek odhadl na 151 miliard USD (3,3 bilionu Kč).

Měla se odtud řídit válka. Pod slavným hotelem na "Václaváku" byl i tajný špitál | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama