reklama
 

Ed Sheeran je v Praze! Kdo je zpěvák, který se stal najednou miláčkem davů

Zpěvák a textař Ed Sheeran patří k největším idolům současnosti. Vyprodává koncertní haly i sportovní stadiony a jeho písničky poslouchají miliony lidí. Podívali jsme se na jeho život a zjistili pár věcí, které o něm možná ještě nevíte.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia

Zpěváka Eda Sheerana asi není třeba moc představovat. Přece jen se jedná o jednoho z nejprodávanějších umělců současné doby. A právě tento anglický umělec s irskými kořeny bude mít u nás v Praze už dnes a zítra koncert. O vstupenky byl naprosto rekordní zájem a byly hned pryč. Není tedy pochyb o tom, že zpěvák má i u nás silnou fanouškovskou základnu. 

Ed Sheeran do Prahy zavítá v rámci svého evropského turné "Divide" 2019. Do České republiky se tento umělec vrací po celých čtyřech letech, a to po obřím úspěchu vyprodané premiéry v Tipsport Areně.

Jeho koncerty patří celosvětově mezi nejžádanější akce. V loňském roce vydal své už v pořadí třetí studiové album "÷" (Divide), které získalo ocenění Grammy, a kterého se taky dosud prodalo více než 15,5 milionu kopií. Album přineslo takové singly jako "Shape of You", "Galway Girl" nebo "Happier".

Přečtěte si v grafice zajímavosti o tomto umělci, které jste možná dosud nevěděli.

reklama
reklama