reklama

Dům, ve kterém se natáčely erotické scény v Základním instinktu, je na prodej

Rezidence, v níž se odehrávaly erotické scény mezi Sharon Stoneovou a Michaelem Douglasem v legendárním filmu Základní instinkt, je na prodej. Majitelé domu za něj požadují 32,5 milionů dolarů.

Foto: Profimedia.cz

Slavný erotický thriller Základní instinkt, ve kterém hlavní role ztvárnili Sharon Stoneová a Michael Douglas, se částečně natáčel i v luxusní rezidenci zvané Lodge at Spindrift. A právě tato nemovitost je v současné době na prodej.

Dům, který se nachází přímo na pobřeží Tichého oceánu a má obytnou plochu přes tisíc metrů čtverečných, patří mezi mistrovská díla kalifornské moderny. Za cenu 32,5 milionů nový majitel dostane šest ložnic, sedm koupelen, dvanáct krbů, tři kuchyně nebo třeba dvoupatrovou knihovnu. Ani na nedostatek prostoru kolem domu si nelze stěžovat. Pozemek má úctyhodných osm tisíc metrů čtverečních.

Dům z roku 1983 si ale nezahrál pouze v Základním instinktu. K vidění byl nedávno i v seriálu HBO Sedmilhářky s Nicole Kidmanovou a Reese Witherspoonovou v hlavních rolích. V posledních letech prošlo sídlo rozsáhlou přestavbou a objevilo se v časopise Architectural Digest.

Snímek Základní instinkt natočil v roce 1992 Paul Verhoeven. Jedná se o nejslavnější snímek Sharon Stoneové. Ta ztvárnila roli spisovatelky a vystudované psycholožky Catherine Tramellové. Pro tehdy třiatřicetiletou herečku znamenal film zásadní průlom v její herecké kariéře.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama