reklama

Denisa Nesvačilová bojuje s kožními problémy. Může za ně stres

Denisa Nesvačilová přiznává, že si za poslední půlrok prošla nelehkým obdobím. Odneslo to i její zdraví, jmenovitě trpí kožními problémy, které se zhoršily právě kvůli stresu. Doufá, že když o nich promluví, pomůže tím jiným lidem, kteří s tím také bojují.

Foto: Profimedia.cz

"V době, kdy bojujeme proti body shamingu, tak je to adekvátní. Mně pomohli nějací lidé, kteří o tom promluvili, že tím trpí, tak já mohu také třeba někomu pomoci. Nejde přeci o život," rozpovídala se herečka Denisa Nesvačilová pro Super.cz. Za poslední měsíce procházela těžkým obdobím zejména kvůli ostře sledovanému milostnému trojúhelníku s Petrem Kolečkem a Anetou Vignerovou.

Na atopický ekzém trpí herečka už od dětství a se svými problémy se podělila se svými sledujícími už dříve. "Ve finále můžete být krásní i s tím," tvrdí s úsměvem. Přiznává, že stresující období jejímu zdraví moc nepřidalo, jelikož se jedná o psychosomatické onemocnění, kde duševní stav úzce souvisí s tím fyzickým.

Sama herečka vzpomínala, že od ekzému měla klid už několik let, naposledy s ním bojovala intenzivněji ve svých devatenácti, dnes jí je dvaatřicet. S řešením těchto potíží jí prý pomáhá pravidelná akupunktura, ale i komplexní kombinace dalších ošetření. Díky tomu se jí povedlo příznaky značně zmírnit.

Padla i otázka ohledně toho, jestli je připravená znovu randit. "Asi kdyby ten muž za to hodně stál, tak bych šla. A třeba už jsem taky na rande byla, a to nevíte a já vám to neřeknu. Kdyby za to stál, tak asi jo, ale nijak na to nespěchám," odpověděla tajemně.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama