reklama

Herečka Mooreová ukázala své vypracované břicho. V 58 letech má postavu jako za mlada

Herečka Demi Mooreová vypadá stejně dobře jako před 24 lety, kdy si zahrála ve filmu G. I. Jane vojenskou důstojnici. Svou formu ukázala na dovolené v Řecku, kde si vyfotila selfie v bikinách - postavu by jí mohly závidět i o několik let mladší kolegyně.

Demi Mooreová na 92. ročníku udílení Oscarů.
Demi Mooreová na 92. ročníku udílení Oscarů. | Foto: Reuters

Americká herečka Demi Gene Guynesová, známá pod uměleckým jménem Demi Mooreová, ukázala, že se za svoji postavu rozhodně nestydí. Ve filmu Striptýz si polonahá zatancovala v nočním klubu, v Charlieho andílcích se společně s Cameron Diazovou zase ukázala v plavkách na pláži.

Nyní se herečka vydala se svými třemi dcerami do Řecka, kde si užívá dovolenou. Nejdříve se účastnila křtin na Krétě, nyní objevuje krásy řeckého Santorini. Své fanoušky o tom nezapomněla informovat na Instagramu a k videu z lodi, kde natáčí západ slunce, přidala i selfie v černých bikinách.

"Příprava na další den v ráji," napsala k fotografii v bikinách od značky Andie, do které před lety investovala a v jejíž kampani se nedávno objevila. 

Mooreová o fitness ráda informuje na svých sociálních sítích, tvrdí, že jí cvičení pomáhá zůstat fit. Matka tří dětí je velkým fanouškem tanečního kardia a virtuální tělocvičny The Mirror, kterou si oblíbily i herečky Jennifer Anistonová, Reese Witherspoonová a Gwyneth Paltrowová.

Modelingu se nestraní ani téměř na prahu šedesátky. Společně se svými dcerami Rumer, Scout a Tallulah se nedávno objevila v plavkové kampani. Pózováním v plavkách se slavné dámy snaží posílit ženské sebevědomí a propagovat pozitivní vnímání těla.

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama