reklama

Dcery hollywoodských krasavců vyrostly. Jedna ukazuje prsa, druhá se drží v ústraní

Dnes slaví narozeniny hned dvě dcery hollywoodských krasavců, Johnnyho Deppa a Brada Pitta. Podobají se na své slavné rodiče?

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Pogratulovat svým dcerám k narozeninám by dnes měli Johnny Depp i Brad Pitt. Depp má ke své dceři blízko: i během náročného rozvodu a následně vysílaného soudu s Amber Heardovou zůstala na jeho straně. Zato Pitt se od své rodiny zcela odstřihl. Během posledních let dokonce na veřejnost začaly pronikat obvinění z domácího násilí, které měl páchat nejen na své tehdejší partnerce a později manželce Angelině Jolieové, ale i na svých dětech a některé z nich se na jeho adresu vyjádřily velice nelichotivě.

Zdá se ale, že jejich biologická dcera Shiloh to vidí jinak. V plánu má totiž se v den své plnoletosti stěhovat, a to přímo ke svému otci. A ten den už je tady.

Lily-Rose Deppová dnes slaví 25. narozeniny, Shiloh Nouvel Jolie-Pittové je dnes osmnáct. A zatímco ta první už naskočila do showbyznysu před lety a má za sebou několik víc i méně úspěšných projektů, ta druhá se do vlastní kariéry (aspoň prozatím) nehrne.

Více v galerii.

reklama
reklama
reklama