reklama

Dcera zpěváka Phila Collinse se vdala. Lily oblékla neuvěřitelně krásné šaty

Dvaatřicetiletá herečka Lily Collinsová, dcera zpěváka Phila Collinse ze skupiny Genesis, se vdala. Ano řekla 4. září svému partnerovi Charliemu McDowellovi.

Foto: Shutterstock

Lily Collinsová, známá ze seriálu Emily in Paris a filmů Pravidla neplatí či Sněhurka, se provdala v americkém Coloradu. "Ještě nikdy jsem k nikomu nechtěla tak moc patřit jako k tobě a teď budu tvou ženou. 4. září 2021 jsme se oficiálně navždy stali jedním jediným toho druhého. Miluji tě nadevše," napsala ke svatebnímu snímku na Instagramu.

Americká herečka oblékla svatební šaty od značky Ralph Lauren, ve kterých vypadala pohádkově. Dlouhé krajkové šaty s roláčkem doplnila krajkovým pláštěm s kapucí. "Co začalo jako pohádka, je nyní navždy mojí realitou," dodala.

Collinsová se s Charliem McDowellem seznámila v roce 2019. V roce 2020 se pár zasnoubil. Její manžel je americký filmový režisér a spisovatel, proslavil se snímkem The One I Love, kde si jednu z hlavních rolí zahrála Elisabeth Mossová ze seriálu Příběh služebnice.

Mezi bývalé partnery krásné herečky patří podle serveru Pop Sugar herec Taylor Lautner, se kterým randila v roce 2010. V roce 2012 tvořila pár s hercem Zacem Efronem, kterého nahradil herec Jamie Campbell Bower. S ním byla ve vztahu do roku 2015.

S Bowerem si dala v roce 2013 krátkou pauzu, během které chvíli randila s Thomasem Cocquerelem. V roce 2015 krátce byla s hercem Chrisem Evansem, se kterým však nikdy oficiálně netvořila pár. Pár schůzek si Collinsová zkusila i se zpěvákem Nickem Jonasem. Po těchto nevydařených vztazích v roce 2019 konečně našla lásku svého života Charlieho McDowella.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama