reklama

Lenivý lockdown se na Beckhamovi nepodepsal. Ukázal obnažené tělo na venkově

Fotbalová legenda je důkazem toho, že makat na svém těle lze i na venkově. Na Instagramu předvedl své vysportované tělo bez košile se slušnou sbírkou tetování.

Foto: Shutterstock

Bývalý britský fotbalista se rychle etabloval jako nejlépe oblékaný muž sportu. Přestože jeho profesionální sportovní kariéra skončila, titul si drží i nadále, s malou konkurencí.

Přestože Beckham vždy hleděl na módu, nálepku jednoho z nejlépe oblékaných mužů získal hlavně díky své manželce Victorii Beckhamové, která mu hodně pomohla svou image vylepšit. Rok lockdownu se podepsal i na bývalém fotbalistovi a na míru ušité obleky vyměnil za ležérní styl.

Během karantény Beckham plnil sociální sítě svými outfity například v plstěné čepici, v manšestrákách nebo kardiganu. Slunečné počasí ve Velké Británii s letními teplotami Beckham využil a cottage styl nahradil světle modrými džíny se zastrčeným tričkem do zadní kapsy. "Ano, tohle je Anglie. To je to, co děláme. Vyjdeme, sundáme si košile, dokonce při venčení psů, i když se mi Victoria (jeho manželka - pozn. red.) směje," komentoval David Beckham na svém Instagramu.

Přestože je Beckham ve sportovním důchodu, na své postavě stále pracuje. Jeho strava se skládá ze spousty bílkovin a vyhýbá se rafinovaným sacharidům či průmyslově zpracovaným potravinám. "Nemusíte utrácet peníze za chození do posilovny. Třikrát nebo čtyřikrát týdně chodím pěšky s dcerou do školy, místo abych ji vozil, nebo se mnou jezdí na kole," zmínil v rozhovoru pro australský The Project.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama