reklama

Dara Rolins překvapila fanoušky informací o své nové lásce. Je to slavný fotbalista

Zpěvačka Dara Rolins přiznala, že už půl roku chodí s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Ten je sice stále ženatý, ale s manželkou už delší dobu nežije.

Pavel Nedvěd a Dara Rolins se v roce 2010 pracovně potkali v Praze, kdy propagovali půlmaraton.
Pavel Nedvěd a Dara Rolins se v roce 2010 pracovně potkali v Praze, kdy propagovali půlmaraton. | Foto: Profimedia.cz

S informací o překvapivém páru přišel Super.cz. "Ano, je to pravda, od léta se propojily pracovní i příjemnější povinnosti v Itálii," potvrdila deníku Dara Rolins.

Podle jeho informací zpěvačka dojížděla několik posledních měsíců do italské Padovy tvořit svou džínovou kolekci Vermi. "Jsme šťastní, že se nám povedlo nechat si to tak dlouho pro sebe, a vlastně poprvé v životě prožít ty nejhezčí počátky vztahu jen ve dvou, bez publika a asistence médií," řekla zpěvačka Super.cz.

Dara Rolins, která v úterý 7. prosince oslavila 49. narozeniny, má z manželství s Matějem Homolou 13letou dceru Lauru. Na svých sociálních sítích, kde je velmi aktivní a sdílí mnoho snímků ze soukromí, však žádného partnera nepředstavila. Nejméně od doby, kdy se rozešla s raperem Rytmusem.

Pavel Nedvěd, který také jako Dara Rolins oslaví příští rok padesáté narozeniny, je považovaný za nejlepšího českého fotbalistu všech dob. Byl členem takzvané zlaté generace českého fotbalu, která přivezla stříbro z Mistrovství Evropy ve fotbale 1996. Stal se páteří italského Juventusu Turín, který s Nedvědem v sestavě vyhrál dva roky za sebou italskou nejvyšší ligu. Jako druhý Čech v historii (po Josefu Masopustovi) získal Pavel Nedvěd cenu Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy.

Od roku 2010 je ve vedení Juventusu, v říjnu 2015 byl zvolen viceprezidentem klubu. I proto je nyní spolu s dalšími šéfy vyšetřován kvůli podezření na rozsáhlé finanční podvody v klubu (jestli mu hrozí vězení, jsme psali zde).

Pavel Nedvěd má ze svého jediného manželství dospělé děti, 23letou dceru Ivanu a 21letého syna Pavla, který jde v otcových šlépějích a věnuje se také fotbalu.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama