reklama

Nestárnoucí Dara Rolins. Zpěvačka i obchodnice, která se ani v padesáti nebojí nahoty

Dara Rolins slaví 50. narozeniny. Hitem, který ji celoživotně proslavil, byla píseň Zvonky štěstí. Tu nazpívala s Karlem Gottem, když jí bylo 12 let. Připomeňte si další velké chvíle v jejím životě.

Dara Rolins Prohlédnout grafiku
Dara Rolins | Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka, která je dnes známá jako Dara Rolins, se narodila 7. prosince 1972 v Bratislavě. Její rodné příjmení je Gambošová. Odmala bylo jasné, že má pro zpěv talent, a v šesti letech začala svou pěveckou kariéru naplno. O tři roky později vyšla její první deska a rok nato se umístila v anketě Zlatý slavík. Ve stejném roce také absolvovala první turné.

První vážný vztah měla Dara se zpěvákem Matějem Homolou ze skupiny Wohnout. S ním má svou jedinou dceru Lauru, která se narodila v roce 2008. Vztah s Homolou však nevydržel. Brzy po rozchodu se dala dohromady se zpěvákem a raperem Rytmusem (Patrik Vrbovský), se kterým byla až do roku 2018. Dnes je více než rok šťastná po boku fotbalisty Pavla Nedvěda.

V roce 2010 Dara nešťastnou náhodou srazila v Šáreckém údolí motocyklistu, který svému zranění podlehl, a pro Daru začala tahanice u soudů. Byla obviněna z usmrcení z nedbalosti a dostala 26 měsíců podmíněného trestu. Proti tomu se Dara odvolala a soud trest zmírnil na 18 měsíců podmíněně, povinnost odškodnění poškozeným a zákaz řízení. Prezident Václav Klaus ale v roce 2013 vyhlásil amnestii, která se vztahovala i na Daru. Tím byl zápis v jejím trestním rejstříku smazaný.

Zavzpomínejte v galerii na hlavní momenty v jejím životě. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama