reklama

Další manželství je minulostí. Herečka Pavla Vitázková je bez partnera

"Nežijeme spolu, už to budou dva roky," prozradila herečka Pavla Vitázková o stavu svého manželství s hercem Dušanem Vitázkem, se kterým strávila dohromady 18 let, z toho 16 let jako manželé. Podle jejích slov se ale rozešli velmi přátelsky.

Foto: Machan, Kundrat, Hykl / CNC / Profimedia

"Jak jsme spolu celý život, tak jsme si řekli, že si necháme společný jen dcery," řekla herečka Pavla Vitázková, která má s manželem Dušanem Vitázkem devítiletou Barboru Anastázii a šestiletou Rozálii Agnes.

Dodala také, že rozpad jejich manželství neprovázejí žádné naschvály a že za ním nestojí nikdo další. "Je to ve velké lásce, ve velké úctě a není tam žádný velký důvod. Ani jeden nemáme nového partnera. Život jde dál, ale vztahy nejdou zakonzervovat, nic není se zárukou, nic není nadosmrti… My se máme strašně rádi, milujeme se a vždy tu budeme pro naše děti. Život půjde hezky dál, i když nebudeme manželé," řekla pro Blesk herečka, známá například ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Kancl.

Dvojici s hercem slovenského původu tvořila Vitázková od roku 2005 a své ano si řekli o dva roky později. "On bude navždy můj muž života, já jeho žena života, ale přeji nám, abychom v životě ještě něco zažili, a nejenom v partnerském životě," uzavřela téma herečka s tím, že formální dokončení rozvodu už je na spadnutí. 

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama