reklama

"Chtěl bych malou svatbu," říká zpěvák David Kraus. Jeho partnerka to vidí jinak

Svatba je velkým okamžikem vztahu. Zpěvák David Kraus ale přiznal, že už její plánování mu dělá vrásky. S partnerkou Sárou se totiž neshodnou na tom, jak by jejich svatební den měl vypadat.

Foto: Profimedia.cz

Hudebník David Kraus patří mezi ty celebrity, které si své soukromí bedlivě střeží a prakticky o něm nemluví. Před pár týdny ale udělal výjimku a prozradil, že s partnerkou Sárou, se kterou mají roční dceru Ester, plánují svatbu. "Ano, my jsme zasnoubení a máme každý tu představu o svatbě jinou," řekl Kraus Blesku.

"Já bych chtěl skromnější, ale mojí ženě musím dopřát tuhle princeznovskou chvilku. A naše holčička už nám bude moct jít za družičku, což je skvělý," dodal s tím, že zatím ale nemají datum, a dokonce ani nevědí, zda veselka proběhne ještě letos.

Kraus, který má tři bratry, a je tak jasné, že svatebních hostů bude požehnaně, by přesto byl raději, kdyby obřad mohl proběhnout v co nejužším kruhu.

"Mám velkou rodinu, ale ty svatby se mi líbí malý. Já ty velký mejdany zažil a pro mě je to stres. Jako pro toho, kdo se má ženit, tak bych si to chtěl užít v menším složení a nebýt za urvanýho člověka. Ona je ale z Moravy a tam se dělají velký svatby, takže to bude asi tam a Prahu přivezeme autobusem. Chtěl bych, aby tam bylo trochu toho folkloru, který je krásný, a strašně se mi líbí kroje. Takže budeme muset najít kompromis, abychom byli oba spokojení," zaspekuloval syn moderátora Jana Krause.

Přiznal také, že menší oslava v jeho představách vede i z praktických - zejména finančních - důvodů. "A pak je další věc, že to stojí obrovský prachy," uzavřel téma se smíchem. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama