reklama

Pomsty celebrit: jak se slavní po svém vypořádali s rozchody, nevěrou i šikanou

Oko za oko, zub za zub. I celebrity jsou jenom lidé a nosí v sobě zranění z minulosti, která podle nich dokáže vyléčit dobře promyšlená pomsta. Podívejte se do naší galerie na slavné lidi, kteří využili svoje prostředky a kreativní talent na to, aby někomu vrátili starou křivdu.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Dávné křivdy, šikana a nevěra - tyto věci trápí i světové celebrity. Některé z nich na tohle bezpráví nedovedou zapomenout ani po letech. Miley Cyrusová se momentálně drží na vrchních příčkách hitparád s písní Flowers. A ačkoli se jedná o hezkou píseň o sebelásce, fanouškové zpěvačky si ihned všimli, že singl vyšel v den narozenin jejího bývalého manžela, herce Liama Hemswortha. Ve videoklipu dokonce fanouškové objevili několik náznaků sdělení o pravé povaze jejich manželství a spekulují, že ji herec podvedl až se čtrnácti ženami v domě, kde se hudební video odehrává. Podle nich se tak jednalo o promyšlenou pomstu za všechna manželská příkoří.

Miley Cyrusová ovšem není jediná celebrita, která se kreativně pomstila za křivdy z minulosti. Podívejte se v naší galerii na další slavné lidi, kteří si moment zadostiučinění náležitě vychutnali.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama