reklama

Celebrity v rouškách: Kompletně zahalená Cardi B i vtipná Tori Spellingová

Pandemie koronaviru se během jara rozšířila do celého světa. Zatímco v Česku se roušky začaly nosit povinně začátkem března, ve zbytku evropských států či USA se ochranné pomůcky teprve ve velkém rozšiřují. Podívejte se, jak vypadají ochranné pomůcky známých osobností. Před virem se chrání modelka Naomi Campbellová i Julia Robertsová.

Modelka Naomi Campbellová pobavila svět na začátku března když cestovala zahalená tak, že ji skoro nikdo nepoznal. Prohlédnout grafiku
Modelka Naomi Campbellová pobavila svět na začátku března když cestovala zahalená tak, že ji skoro nikdo nepoznal. | Foto: Profimedia.cz

Na začátku března obletěla svět fotka Naomi Campbellové na cestách, která se do letadla chystala kompletně zahalená v ochranném oděvu.

To raperka známá pod pseudonymem Cardi B se v Paříži objevila v extravagantním modelu, který ji měl chránit před nákazou koronavirem. Zatímco ve starším modelu z loňského září byla zahalená doslova od hlavy až k patě, ve druhém z ledna jí šlo vidět prakticky vše kromě jejích úst a nosu.

Podívejte se na další celebrity a jejich ochranné pomůcky proti nákaze koronavirem. 

reklama
reklama