reklama

"Říkám jim veřejné mučírny." Tyto slavné ženy se posilovnám raději zdaleka vyhnou

Celebrity se rády pochlubí vypracovanými těly, která si vydřely hodinami strávenými v posilovně. Ovšem ne pro všechny je to oblíbená kratochvíle. Podívejte se do naší galerie na slavné lidi, kteří se tělocvičně raději obloukem vyhnou.

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK

Na první pohled to vypadá, že celebrity s oblibou tráví čas v posilovně, ale i mezi nimi se najdou takové, co se namáhavému cvičení raději vyhnou. Navzdory tomu se můžou pochlubit štíhlou postavou - některé slavné ženy za ni vděčí dobrým genům, jiné zase aplikují jiné metody než intenzivní posilování.

Třeba Tereza Bebarová si pochvaluje metodu přerušovaného půstu. Heidi Janků zase nedá dopustit na dlouhé procházky s pejskem. A Monika Bagárová si udržuje štíhlou postavu díky svému pracovnímu nasazení.

Podívejte se do naší galerie na slavné ženy, které se posilovnám raději zdaleka vyhnou, a přesto se jim daří udržovat si štíhlou postavu.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama